Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

Szkło hartowane Pelplin

Prasóweczki

Jak zadbać o wyświetlacz w naszym smartfonie? W dzisiejszych czasach prawie wszystek z nas ma ze smartfona. Danie to działa nam szybko nie tylko komunikacji, lecz jeszcze książki i radości. Z tego sensu wiele pań kwalifikuje się na zakup coraz nowszych i elegantszych urządzeń.

Szkło hartowane Krynica Morska

Niestety, one też są narażone na zniszczenia mechaniczne. Szczególnie wrażliwym elementem wciąż pozostaje ekran telefonu. Stąd te oczywiście ważna jest pewna ochrona wyświetlacza. Sprawdźmy więc, które posiadamy okazje.

ochrona na twój sprzęt

Folia – tania, aczkolwiek nie zawsze dobra ochrona wyświetlacza

Jednym z najpopularniejszych, a zarazem jeszcze bardzo standardowych rozwiązań, jest kup i przyklejenie na ekran telefonu folii poliwęglanowej. Toż doskonała ochrona wyświetlacza przed uszkodzeniami, jakie mogą powstawać w trakcie codziennego użytkowania telefonu, a zatem np. zarysowania paznokciami, czy przedmiotami, jakie poznają się razem z polskim telefonem w torbie czy plecaku. Niestety, w przypadku, w jakim trafi do końcu sprzętu, folia nie jest w stopniu skutecznie ochronić wyświetlacza smartfona przed rozpoczęciem pęknięć. Więc warto brać to rozwiązanie jedynie w przypadku tanich, nie najnowszych smartfonów.

 

Szkło hartowane Krynica Morska

Szkło hartowane – wyższy zakres bezpieczeństwa

Coś więcej, bo około kilkunastu złotych, zapłacimy za szkło hartowane, które jeszcze przyklejamy do ekranu naszego smartfona. To skuteczniejsza forma ochrony wyświetlacza przed pęknięciem w rezultacie upadku. Nie stwierdzi się oczywiście, jeśli telefon spadnie z dużej wysokości lub zostanie zmiażdżony, jednak w przypadku końcu z kanapy lub szafki powinien wyjść bez żadnego uszczerbku. Ważne jedynie by pamiętać o tym, że warta wyświetlacza winna stanowić dostosowana do projekcie naszego telefonu.

zobacz również Telefon opinie

 

Szkło hartowane Krynica Morska

Odpowiednio dobrane etui

Jeśli coraz dużo pożądamy zabezpieczyć swój telefon przed uszkodzeniami, powinniśmy zdecydować się oraz na zakup etui. Teraz posiadamy znacznie opcje dla każdego rodzaju smartfona. Najtańsze, a zarazem najpopularniejsze silikonowe case’y, nie są co prawda ochrony wyświetlacza, tylko mogą nieco zamortyzować siłę upadku, dzięki dlaczego nie trafi do rozbicia. Nieco droższe, zamykane, skórzane etui idą na ochronę całego smartfona także potrafią również zminimalizować ryzyko uszkodzenia wyświetlacza. Warto więc pomyśleć o zakupie takiego gadżetu.

Kup ochronę dla własnego telefonu

Czasem nawet najlepsza ochrona telefonu nie zadziała, a wyświetlacz ulegnie uszkodzeniu. Na szczęście, nie znaczy to, że musimy ponosić bardzo ogromne koszty naprawy. Już na placu działają firmy, jakie wydają nam możliwość wykupienia ochrony wyświetlacza. Ich oferta poświęcona jest szczególnie dla właścicieli nowych telefonów. Wykupując usługę ochrony swojego urządzenia zyskujemy pewność, iż w przypadku, gdy trafi do każdego uszczerbku, firma przyjmie się kompleksowej i zawodowej naprawy. Szkło hartowane Krynica Morska

Podsumowując, każdy użytkownik smartfona powinien posiadać wiedzę jak ważna jest ochrona wyświetlacza. Na szczęście, w nowych czasach możemy wziąć z wielu różnorodnych opcji, by uchronić swój telefon przed zniszczeniem również jego efektami. Szkło hartowane Krynica Morska

 

Zobacz również Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o